HEXAGON YAZILIM

HAKKIMIZDA

Yüksek Kaliteli Yazılım

Hexagon Yazılım olarak siz değerli müşterilerimizin CNC makinalı üretim/imalat konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi arzu ediyoruz.

Bizim yüksek teknoloji dünyamıza hoşgeldiniz. Umarız sizin üretim/imalat sorunlarınıza makul fiyatlı ve yüksek kaliteli teknolojik çözümler sunarız. Yazılımlarımızda ithiyacınız olan tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Bunu söylemekle birlikte her zaman sizden gelecek öneri/şikayet ve yorumlara kapımız sonuna kadar açıktır. Yazılımlarımız sayesinde bol kazançlı ve sorunsuz imalatlar yapmanızı içtenlikle temenni ederiz.

Güvenilir Yazılım

İmalat için üretilen yazılımlar hatasız olmak zorundadır. Bizde bu nedenle tüm CNC üretim programlarımızı sıkı kontrolden geçirdikten sonra satışa sunuyoruz.

OPTCAM ve DolapCNC, CNC'de ahşap imalatı için tasarlanmış olup bu sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildi.

Sınırsız Destek

OPTCAM ve DolapCNC için yıllık bakım/destek anlaşması yapılır.

Yedek alarak kendinizde tekrar kurulum ve çalıştırma yapabilirsiniz.

Hexagon

Hexagon kelime anlamı altıgen demektir. 2008'den 2018'e kadar 10 yıldır sadece Optima Dekor isimli mutfak çizim programı ile piyasaya hizmet verdikten sonra nihayet daha fazla yazılım üretmeye karar verdik. Bu sefer altı yazılımımız olsun dedik.

Bu altı yazılım rastgele sırayla şöyle olacaktı.

Optima Dekor, OPTCAM, DolapCNC, OptimaBina, OptimaPen ve Optima Muhasebe
Bunlardan son 3 sırada olan yazılımlar malesef daha doğmadan(piyasaya çıkamadan) hikayeleri son buldu. Geri kalanlar altı değil 3 yazılım ediyor. Bununda anlamı her bir yazılım şimdi altıgenin tek değil çift çizgisine denk geliyor. Bu da sanırız her biri iki kat daha güçlü olacak demek oluyor.